Skip to content

Beton towarowy

beton elk (1)

Beton podkładowy (chudy beton)

Stanowi warstwę wyrównawczo-podkładową, oddziela warstwy stanowiącej grunt od betonu konstrukcyjnego dla zapewnienia trwałości gotowych fundamentów. Charakteryzuje się niewielką wytrzymałością do 15 MPa.
Posiadamy w sprzedaży odmiany:

 • C 8/10 (B-10)
 • C 12/15 (B-15)

Beton konstrukcyjny

Z betonu konstrukcyjnego wykonywane są elementy nośne, konstrukcyjne.

Im wyższe wartości za literą „C”, tym wyższa wytrzymałość betonu.
W stałej ofercie posiadamy betony klas 

 • C16/20 (B-20),
 • C20/25 (B25),
 • C25/30 (B30),

wykorzystywane do fundamentów, ścian, belek, stropów, schodów, nadproży; 

 • C 30/37 (B-37) – często ujęty jest w projekcie budowlanym na takich elementach jak słupy podtrzymujące stropy oraz podciągi znacznej rozpiętości.
 • C 35/45 (B-45) – jest to beton o bardzo wysokiej wytrzymałości, który w połączeniu z innymi cechami betonu np. takimi jak W8 F150, jest używany do budowy dróg.
 • C 40/50 (B-50),
 • C45/55 (B-55),
 • C50/60 (B-60)

i więcej – są to betony o bardzo wysokiej wytrzymałości, które są wykorzystywane do budowy dróg, wiaduktów, mostów oraz innych wysokich budowli.

Wyżej wymienione betony, posiadamy we wszystkich klasach ekspozycji oraz konsystencji.

Beton specjalistyczny

Beton specjalny jest materiałem zmodyfikowanym o podwyższonych właściwościach, odpowiednich do danego zastosowania. Wykorzystywany jest np. w trudnych warunkach i przeznaczony do specjalistycznych prac inżynierskich, w budownictwie przemysłowym, drogowo-mostowym, jako fundament pod wiatraki, kominy, pod oczyszczalnie ścieków, gdzie beton jest szczególnie narażony na agresję chemiczną i środowiskową.

Wyżej wymienione betony, posiadamy we wszystkich klasach ekspozycji oraz konsystencji.

Kontakt

Adres

Wytwórnia betonu / biuro:
Ełk, ul. Krzemowa 5
Godziny otwarcia:
pon-pt: 7-15

Złóż zamówienie przez formularz

  Administratorem Twoich danych osobowych przesyłanych mailowo, w formularzu kontaktowym lub podawanych telefonicznie jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe „POL-BUD” Antoni Emil Plesiewicz, ul. Kościuszki 1, Straduny 19-300 Ełk, NIP 848-154-65-89.  Dane przetwarzane są w zakresie i celu odpowiedzi na pytanie/ wiadomość. Masz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Więcej informacji o tym, jak chronimy Twoje dane można znaleźć klikając tutaj >>