Skip to content

Wyroby betonowe

Beton Blok ełk

Beton blok

Bloki betonowe to doskonała alternatywa do stosowanych murów oporowych typu ,,L”, stosowanych przy budowie boksów lub zasieków do magazynowanie kruszyw, węgla czy też sianokiszonki. Idealnie sprawdzają się również jako podwaliny i ściany przy budowie hal, wiat, namiotów, umocnienia skarp, zasypów, przegród.

Do korzystania z bloków betonowych nie są potrzebne pozwolenia na budowę, ponieważ bloki nie są trwale związane z gruntem.

Udogodnieniem dla Klienta jest szybki montaż i demontaż muru oporowego. Pozwala nam to na jego łatwy transport i adaptację w innym miejscu w zależności od potrzeb Klienta.

Wymiary [cm]

Pow. [m2]

Waga (kg)

120 x 60 x 60

0,72

1000

Wynajem lawet 1

Płyty drogowe

Płyty drogowe to prefabrykowane elementy żelbetowe, które mają zastosowanie tymczasowe m.in. w szybkiej budowie dróg dojazdowych stałych lub tymczasowych, parkingach, utwardzenia placów, terenów podmokłych o niestabilnym gruncie, utwardzenia nawierzchni. Płyta drogowa idealnie nadaje się pod sprzęt ciężki.

Betonowe płyty drogowe są uniwersalne. To produkt wielokrotnego użytku, można je bez problemu przetransportować.

Nasze płyty betonowe zbrojone są podwójną siatką i produkowane z betonu klasy C25/30. Wszystkie krawędzie naszych płyt są również frezowane.

Wymiary [cm]

Pow. [m2]

Waga (kg)

300 x 150 x 15

4,5

1580

Kontakt

Adres

Wytwórnia betonu / biuro:
Ełk, ul. Krzemowa 5
Godziny otwarcia:
pon-pt: 7-15

Złóż zamówienie przez formularz

    Administratorem Twoich danych osobowych przesyłanych mailowo, w formularzu kontaktowym lub podawanych telefonicznie jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe „POL-BUD” Antoni Emil Plesiewicz, ul. Kościuszki 1, Straduny 19-300 Ełk, NIP 848-154-65-89.  Dane przetwarzane są w zakresie i celu odpowiedzi na pytanie/ wiadomość. Masz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Więcej informacji o tym, jak chronimy Twoje dane można znaleźć klikając tutaj >>